لوله دوجداره فاضلابی:

لوله دوجداره فاضلابی محصولی است که با پشت سر گذراندن مراحل ویژه تولید از قبیل: اکسترود، قالب گیری، کالبیراسیون، خنک کننده، برش و.... از مواد اولیه پلی اتیلن تولید می شود. در تمام مراحل تولید و آماده سازی لوله دوجداره فاضلابی بررسی ها و مراقبت های لازم جهت عدم ارائه محصول بی کیفیت رعایت شده است و از آن جایی که طراحی آن ها کنترل شده، مطابق با استاندارد ها و مقرارت مهم است، در ساخت چنین محصولاتی عیوب کمی به چشم می خورد. لوله دوجداره فاضلابی لوله های با مقاومت بالا بوده و خوردگی و زنگ زدگی در سطح درونی و بیرونی آن رخ نخواهد داد. با توجه به مواد اولیه پلی اتیلن، از ویژگی مانند منعطف بودن برخوردار هستند که فعالیت آن ها با حوادث طبیعی مانند زلزله و... تاثیر گذار نمی باشد. لوله دوجداره فاضلابی از آن جا که مطابق با استاندارد هایی که برای ارائه یک محصول با کیفیت مهم و الزامی است، ساخته شده عمر طولانی آن شگت انگیز است. از آلودگی آب های زیر زمینی و خاک جلوگیری می شود. ظرفیت انعطاف پذیری، مقدار مقاومت حلقه و تحمل تغییر شکل لوله های دوجداره فاضلابی زیاد است و از آنجایی که زبری سطح داخلی بسیار کم است، در نتیجه عملکرد آن دست خوش تغیر نخواهد بود. لوله دوجداره فاضلابی قابل سفارش در ابعاد و ضخامت های مختلف است که در هر پروژه ای می توان از آن استفاده نمود. لوله دوجداره فاضلابی محصولی است که در کارخانه ها با تست ها و آزمایشات مختلف، کیفیت، مقاومت، فشار حلقوی و... آن مورد ارزیابی و کنترل قرار می گیرد و تمام نظارت ها برای ارائه یک محصول با کیفیت انجام می شود.

پلی اتیلن چیست؟

مواد اولیه ایی نظیر: آهن، سیمان، ماسه و... امروزه برای ساخت لوله با دوام مورد استفاده قرار نمی گیرند و راه حل های جدید، مواد اولیه جدید جایگاه آن ها را گرفته اند. در طول تاریخ مواد اولیه زیادی شناخته و کشف شده گاهی از آن ها موجب تغیراتی شده و از مدل های اولیه بهتر شده اند و بعضی از آن ها در ابتدای تولید فراموش شده است. یکی از مواد اولیه که در گذشته تولید شده است و امروزه جزء مواد اولیه مهم محسوب می شود، پلی اتیلن است. پلی اتیلن به دلیل سبکی، دوام عالی و مقرون به صرفه بودن شناخته شده است. معمولاً برای تولید کیسه های پلی استوک، کیسه های زیپ قفل و بطری استفاده می شود. رایج ترین پلی اتیلن مورد استفاده پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) است. پلی اتیلن دارای استحکام کششی و نسبت استحکام به چگالی بالایی است، می تواند تا دمای 120 درجه سانتی گراد را تحمل کند و در برابر بسیاری از حلال ها مقاوم است. همچنین مات است که برای نگهداری اقلام حساس به نور بسیار عالی است. لوله دوجداره فاضلابی نمونه ای از محصولات پلی اتیلن است که بی شک با وجود چنین ماده اولیه، لوله دوجداره فاضلابی دارای برتری ها و مزایا فوق العاده ایی است.

مزایا لوله دوجداره فاضلابی:

لوله های دوجداره فاضلابی شامل انواع لوله پلی اتیلن است با این تفاوت که ساختار آن ها بر خلاف لوله پلی اتیلن تک جداره، سطح بیرونی شیار دار دارد و اغلب با کاربرد های متفاوتی هستند. لوله دوجداره فاضلابی که آن ها با استحکام و سفتی بیشتر شناخته می شوند و از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده اند که طول عمر بسیار بالایی دارد. آن ها از بیرون موجدار هستند و دارای سطح صاف در داخل هستند و در قطر های گوناگون در دسترس هستند. این لوله‌ ها وزن سبکی دارند و می‌ توانند برای فاضلاب‌ های زیرزمینی، زهکشی و زهکشی متقاطع (لوله‌کش) از جمله اهداف برداشت آب باران استفاده شوند. آن ها بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند و بنابراین، پس از نصب، سال ها زیر زمین خواهند ماند. لوله دوجداره فاضلابی دارای شکل موجدار است و بنابراین مقاومت زیادی در برابر فشار ارائه می دهد. ساخت پروژه ها با این لوله ها تقریباً به حداقل هزینه نیاز دارد و تأثیر آن بر جنبه های زیست محیطی بسیار کاهش می یابد. بنابراین می توان این محصول را به عنوان مزیت بیشتری نسبت به لوله های معاصر خود عنوان کرد. اشاره شده است که استفاده از لوله دوجداره فاضلابی هزینه پروژه را کاهش می دهد، زیرا زیان های ناشی از خسارت بسیار کاهش می یابد و بنابراین سازمان های بیشتری برای تولید حداکثر سود به دنبال آن هستند. طول عمر بالاتر لوله دوجداره فاضلابی آن را ارجح تر می کند و برخورداری از حداکثر قابلیت تحمل بار باعث می شود که به عنوان بهترین محصول ترجیحی برای کار باشد.

مقرون به صرفه

صرفه جویی در مواد خام

انعطاف پذیری عالی

سفتی حلقه عالی

دیواره داخلی صاف، حداقل تلفات اصطکاک

اقتصادی و طراحی شده برای خدمت به مدت 100 سال.

طول عمر لوله دوجداره فاضلابی چقدر است:

گفته شد که لوله های دوجداره فاضلابی طول عمر بالایی دارند یا طراحی آن ها برای خدمت، قدمت 100 ساله است. در برخی از کاربرد ها نشان داده شده است که لوله های دوجداره فاضلابی می توانند تا 100 سال دوام بیاورند و هیچ گونه فرسودگی، سایش یا تر و پوسته پوسته شدن در آن به وجود نیامده است. در برخی مواد لوله دوجداره فاضلابی به صورت مدفون نصب می گردد و شرایط و نیرو های وارده بر آن باید تحمل شود. هر چنده که لوله های دوجداره فاضلابی دارای مقاومت، سازگاری خوبی است اما در حین نصب آن باید به نکاتی اهمیت داده شود. به طور مثال مطمعئن شوید اتصالات به خوبی به یکدیگر متصل شده یا محکم شده اند. پس از اطمینان از نصب صحیح اتصالات، PH خاک را نیز در نظر بگیرید. چنان چه در نصب لوله دوجداره فاضلابی اصول و قوانین را در نصب رعایت کرده باشید، لوله دوجداره فاضلابی طول عمر بالایی دارد و همچنین بالعکس، در شرایط نامناسب، با کاهش طول عمر آن مواجه خواهید شد.

قیمت لوله دوجداره فاضلابی:

امروزه نمی توان گفت که لوله دوجداره فاضلابی قیمت ثابتی دارد، فاکتور هایی که در تعین قیمت نهایی لوله دوجداره فاضلابی تاثیر گذار می باشند عبارتند از: اتصالات، نوع نصب، مصارف آن، مواد اولیه، مقاومت و فشار حلقوی، ابعاد و قطر، وزن، استاندارد بودن، نوسانات بازار و... می باشد.

کارخانه تولید لوله کاروگیت پایپ ایران:

کارخانه لوله دوجداره فاضلابی پایپ ایران، با پشتوانه چندین سال تجربه مدیران آن در زمینه تولید لوله دوجداره فاضلابی با بهره گیری از جدید ترین فن آوری های روز دنیا، با کیفیت ترین لوله های دوجداره فاضلابی را تولید و ارائه می نماید و با بهره گیری از دانش روز و مساعدت مشتریان گرامی درصدد پیشرفت و نو آوری روزافزون می باشیم. نخستین شعار شرکت مشتری مداری بوده و اهداف و برنامه های خود را بر آن بنا نهاده ایم.کارشناسان فروش لوله دوجداره فاضلابی پایپ ایران همیشه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند. آن ها تجربه گسترده ای در زمینه تولید لوله دوجداره فاضلابی برای طیف گسترده ای از بخش ها دارند. برای راهنمایی یا اطلاعات بیشتر در خصوص تولید لوله دوجداره فاضلابی و استعلام قیمت لوله دوجداره فاضلابی با کارشناسان و متخصصان پایپ ایران از طریق شماره تماس های 09128405915 و 02166483199 در ارتباط باشید.هدف ما در آینده افزایش صادرات و گسترش استفاده از مواد پلیمری با ساختن برند پایپ ایران به یک برند معتبر در بازار داخلی و بین المللی و افزایش سهم بازار آن است.