x تبلیغات
قیمت لوله پلی اتیلن

کارخانه لوله دوجداره فاضلابی- قیمت لوله دوجداره فاضلابی

 

لوله دوجداره فاضلابی:

لوله دوجداره فاضلابی محصولی است که با پشت سر گذراندن مراحل ویژه تولید از قبیل: اکسترود، قالب گیری، کالبیراسیون، خنک کننده، برش و.... از مواد اولیه پلی اتیلن تولید می شود. در تمام مراحل تولید و آماده سازی لوله دوجداره فاضلابی بررسی ها و مراقبت های لازم جهت عدم ارائه محصول بی کیفیت رعایت شده است و از آن جایی که طراحی آن ها کنترل شده، مطابق با استاندارد ها و مقرارت مهم است، در ساخت چنین محصولاتی عیوب کمی به چشم می خورد. لوله دوجداره فاضلابی لوله های با مقاومت بالا بوده و خوردگی و زنگ زدگی در سطح درونی و بیرونی آن رخ نخواهد داد. با توجه به مواد اولیه پلی اتیلن، از ویژگی مانند منعطف بودن برخوردار هستند که فعالیت آن ها با حوادث طبیعی مانند زلزله و... تاثیر گذار نمی باشد. لوله دوجداره فاضلابی از آن جا که مطابق با استاندارد هایی که برای ارائه یک محصول با کیفیت مهم و الزامی است، ساخته شده عمر طولانی آن شگت انگیز است. از آلودگی آب های زیر زمینی و خاک جلوگیری می شود. ظرفیت انعطاف پذیری، مقدار مقاومت حلقه و تحمل تغییر شکل لوله های دوجداره فاضلابی زیاد است و از آنجایی که زبری سطح داخلی بسیار کم است، در نتیجه عملکرد آن دست خوش تغیر نخواهد بود. لوله دوجداره فاضلابی قابل سفارش در ابعاد و ضخامت های مختلف است که در هر پروژه ای می توان از آن استفاده نمود. لوله دوجداره فاضلابی محصولی است که در کارخانه ها با تست ها و آزمایشات مختلف، کیفیت، مقاومت، فشار حلقوی و... آن مورد ارزیابی و کنترل قرار می گیرد و تمام نظارت ها برای ارائه یک محصول با کیفیت انجام می شود.

پلی اتیلن چیست؟

مواد اولیه ایی نظیر: آهن، سیمان، ماسه و... امروزه برای ساخت لوله با دوام مورد استفاده قرار نمی گیرند و راه حل های جدید، مواد اولیه جدید جایگاه آن ها را گرفته اند. در طول تاریخ مواد اولیه زیادی شناخته و کشف شده گاهی از آن ها موجب تغیراتی شده و از مدل های اولیه بهتر شده اند و بعضی از آن ها در ابتدای تولید فراموش شده است. یکی از مواد اولیه که در گذشته تولید شده است و امروزه جزء مواد اولیه مهم محسوب می شود، پلی اتیلن است. پلی اتیلن به دلیل سبکی، دوام عالی و مقرون به صرفه بودن شناخته شده است. معمولاً برای تولید کیسه های پلی استوک، کیسه های زیپ قفل و بطری استفاده می شود. رایج ترین پلی اتیلن مورد استفاده پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) است. پلی اتیلن دارای استحکام کششی و نسبت استحکام به چگالی بالایی است، می تواند تا دمای 120 درجه سانتی گراد را تحمل کند و در برابر بسیاری از حلال ها مقاوم است. همچنین مات است که برای نگهداری اقلام حساس به نور بسیار عالی است. لوله دوجداره فاضلابی نمونه ای از محصولات پلی اتیلن است که بی شک با وجود چنین ماده اولیه، لوله دوجداره فاضلابی دارای برتری ها و مزایا فوق العاده ایی است.

مزایا لوله دوجداره فاضلابی:

لوله های دوجداره فاضلابی شامل انواع لوله پلی اتیلن است با این تفاوت که ساختار آن ها بر خلاف لوله پلی اتیلن تک جداره، سطح بیرونی شیار دار دارد و اغلب با کاربرد های متفاوتی هستند. لوله دوجداره فاضلابی که آن ها با استحکام و سفتی بیشتر شناخته می شوند و از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده اند که طول عمر بسیار بالایی دارد. آن ها از بیرون موجدار هستند و دارای سطح صاف در داخل هستند و در قطر های گوناگون در دسترس هستند. این لوله‌ ها وزن سبکی دارند و می‌ توانند برای فاضلاب‌ های زیرزمینی، زهکشی و زهکشی متقاطع (لوله‌کش) از جمله اهداف برداشت آب باران استفاده شوند. آن ها بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند و بنابراین، پس از نصب، سال ها زیر زمین خواهند ماند. لوله دوجداره فاضلابی دارای شکل موجدار است و بنابراین مقاومت زیادی در برابر فشار ارائه می دهد. ساخت پروژه ها با این لوله ها تقریباً به حداقل هزینه نیاز دارد و تأثیر آن بر جنبه های زیست محیطی بسیار کاهش می یابد. بنابراین می توان این محصول را به عنوان مزیت بیشتری نسبت به لوله های معاصر خود عنوان کرد. اشاره شده است که استفاده از لوله دوجداره فاضلابی هزینه پروژه را کاهش می دهد، زیرا زیان های ناشی از خسارت بسیار کاهش می یابد و بنابراین سازمان های بیشتری برای تولید حداکثر سود به دنبال آن هستند. طول عمر بالاتر لوله دوجداره فاضلابی آن را ارجح تر می کند و برخورداری از حداکثر قابلیت تحمل بار باعث می شود که به عنوان بهترین محصول ترجیحی برای کار باشد.

مقرون به صرفه

صرفه جویی در مواد خام

انعطاف پذیری عالی

سفتی حلقه عالی

دیواره داخلی صاف، حداقل تلفات اصطکاک

اقتصادی و طراحی شده برای خدمت به مدت 100 سال.

طول عمر لوله دوجداره فاضلابی چقدر است:

گفته شد که لوله های دوجداره فاضلابی طول عمر بالایی دارند یا طراحی آن ها برای خدمت، قدمت 100 ساله است. در برخی از کاربرد ها نشان داده شده است که لوله های دوجداره فاضلابی می توانند تا 100 سال دوام بیاورند و هیچ گونه فرسودگی، سایش یا تر و پوسته پوسته شدن در آن به وجود نیامده است. در برخی مواد لوله دوجداره فاضلابی به صورت مدفون نصب می گردد و شرایط و نیرو های وارده بر آن باید تحمل شود. هر چنده که لوله های دوجداره فاضلابی دارای مقاومت، سازگاری خوبی است اما در حین نصب آن باید به نکاتی اهمیت داده شود. به طور مثال مطمعئن شوید اتصالات به خوبی به یکدیگر متصل شده یا محکم شده اند. پس از اطمینان از نصب صحیح اتصالات، PH خاک را نیز در نظر بگیرید. چنان چه در نصب لوله دوجداره فاضلابی اصول و قوانین را در نصب رعایت کرده باشید، لوله دوجداره فاضلابی طول عمر بالایی دارد و همچنین بالعکس، در شرایط نامناسب، با کاهش طول عمر آن مواجه خواهید شد.

قیمت لوله دوجداره فاضلابی:

امروزه نمی توان گفت که لوله دوجداره فاضلابی قیمت ثابتی دارد، فاکتور هایی که در تعین قیمت نهایی لوله دوجداره فاضلابی تاثیر گذار می باشند عبارتند از: اتصالات، نوع نصب، مصارف آن، مواد اولیه، مقاومت و فشار حلقوی، ابعاد و قطر، وزن، استاندارد بودن، نوسانات بازار و... می باشد.

کارخانه تولید لوله کاروگیت پایپ ایران:

کارخانه لوله دوجداره فاضلابی پایپ ایران، با پشتوانه چندین سال تجربه مدیران آن در زمینه تولید لوله دوجداره فاضلابی با بهره گیری از جدید ترین فن آوری های روز دنیا، با کیفیت ترین لوله های دوجداره فاضلابی را تولید و ارائه می نماید و با بهره گیری از دانش روز و مساعدت مشتریان گرامی درصدد پیشرفت و نو آوری روزافزون می باشیم. نخستین شعار شرکت مشتری مداری بوده و اهداف و برنامه های خود را بر آن بنا نهاده ایم.کارشناسان فروش لوله دوجداره فاضلابی پایپ ایران همیشه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند. آن ها تجربه گسترده ای در زمینه تولید لوله دوجداره فاضلابی برای طیف گسترده ای از بخش ها دارند. برای راهنمایی یا اطلاعات بیشتر در خصوص تولید لوله دوجداره فاضلابی و استعلام قیمت لوله دوجداره فاضلابی با کارشناسان و متخصصان پایپ ایران از طریق شماره تماس های 09128405915 و 02166483199 در ارتباط باشید.هدف ما در آینده افزایش صادرات و گسترش استفاده از مواد پلیمری با ساختن برند پایپ ایران به یک برند معتبر در بازار داخلی و بین المللی و افزایش سهم بازار آن است.

 

فروش مخزن پلی اتیلن- انواع مخزن پلی اتیلن

 

تاریخچه مخازن:

مهم نیست که علم و فناوری با گذشت زمان چقدر پیشرفت می کند، وابستگی انسان به آب هرگز تغییر نخواهد کرد. امروزه ما آب و مواد شیمیایی دیگر را در مخزن های با مواد مختلف یا انتخابی و در دسترس ذخیره می کنیم. یکی از مواد اولیه و انتخابی که مورد توجه صنایع قرار گرفته است، بدون شک پلی اتیلن است. مخزن ذخیره، مخزنی است که مقدار زیادی از آب یا مایعات گوناگونی را برای اهداف روزمره و یا اهداف صنعتی ذخیره سازی می کند. احتیاج به آب از گذشته های زیادی وجود داشته است که مردم در آن زمان برای نگهداری آن، شروع به ساخت مخازن کردند و با گذشت زمان مواد اولیه برای ساخت آن ها تغیر کرده و می توان گفت با مزایای بهتری امروزه ساخته شده اند. علاوه بر مواد مختلف، مخزن ها به گونه ای طراحی شده اند که با توجه به نبود فضای کافی نصب به صورت دفنی و هم به صورت سطحی مناسب هستند. پلی اتیلن برای ساخت مخازن بی همتا هستند و مخازنی با کیفیت را ارائه می دهند.

مخازن پلی اتیلن:

مخازن پلی اتیلن نوعی مخزن است که برای نگهداری مواد شیمیایی و.. در کشور بیش از سایر مخازن استفاده می شود. مخازن پلی اتیلن از لحاظ شکل ظاهری به صورت عمودی و افقی، استوانه ای، مکعبی طبقه بندی می شوند. خوشبختانه طراحی مخازن پلی اتیلن آن ها را برای هر شرایط یا فضا، ابعاد و اندازه، نوع نصب، مناسب کرده است. مخازن پلی اتیلن علاوه بر انواع شکل ظاهری و ابعاد، به صورت تک لایه، دولایه، سه لایه طراحی و ساخته می شود. مخازن پلی اتیلن که به صورت سه لایه طراحی می شوند مقاومت بیشتری در برابر نور خورشید نسبت به دو نوع دیگر دارند لذا از تولید جلبک در آب پیشگیری می کند و مخازن دولایه برای ذخیره سازی مواد شیمیایی کاربرد دارند. با انواع مخازن پلی اتیلن می توانید از خوردگی و خطرات دیگر پیشگیری به عمل آورید و طول عمر مفید آن ها نسبت به مخازن دیگر بیشتر خواهد بود.

مقایسه مخازن پلی اتیلن با سایر مخازن:

مخازن پلی اتیلن وزن کمتری دارند:

وزن مخازن فولادی بسیار بیشتر از مخازن پلی اتیلن است و معمولاً به کمک جرثقیل برای انتقال آن ها به ملک شما نیاز است. در مقایسه، مخازن پلی اتیلن سبک وزن هستند و می توان یک نفر آن را در موقعیت خود قرار داد، که در صورت وجود تپه یا زمین ناهموار در ملک شما یک مزیت است.

موقعیت یابی آسان تر:

یکی از معایب مخازن فولادی و... این است که هنگام نصب و بر روی سطحی که قرار است نصب و اجرا شود، می بایست قبل از نصب به آماده سازی قابل توجهی نیاز دارد. این می تواند شامل حلقه های فولادی گران قیمت و یک پایه بتنی برای جلوگیری از زنگ زدن کف باشد. اما مخازن پلی اتیلن بر روی سطوح به راحتی نصب می شود البته باید ذکر شود در محل نصب آن هیچ گونه اشیا تیزی قرار نداشته باشد. حتی مخازن پلی اتیلن را می توان در زمین و دور از دید نصب کرد.

 تنوع گسترده تر:

اغلب مخازن فولاید به صورت دایره ای یا سقف مخروطی شکل هستند، ممکن است از لحاظ ابعاد و قطر تغیر پیدا یابند اما شکل ظاهری ان ها یکسان است. در مقابل مخازن پلی اتیلن در ابعاد و اشکل ظاهری متفاوت تولید می شود و براساس نیاز شما نیز قابل سفارش و ساخت می باشند. همچنین از لحاظ تعداد لایه نیز می تواند متفاوت باشد و شما برای پروژه خود گزینه های بیشتری داشته باشید.

 با منظره بهتر ترکیب شوید:

مخازن پلی اتیلن با شکل ظاهری زیبا می توانند جلوه ای زیبا و دلنشین به منطقه یا منزل شما ببخشند و برای مصارف روستایی و شهری گزینه ای برتر هستند.

زنگ نخواهند زد:

از معایب مخازن فولادی و آهنی، مسئله زنگ زدگی است که با توجه به آب و هوا، رطوبت و... زنگ زدگی در آن ها سریع تر رخ می دهد. به منظور کاهش زنگ زدگی، مخازن پلی اتیلن طوری طراحی شده اند که با طول عمر بالا، برای مقاومت در برابر آب و هوای مختلف ساخته شده اند. مهارکننده های UV از مخازن در برابر تخریب نور خورشید محافظت می کنند.

 قوی و بادوام:

مخازن فولادی مقاوم هستند، اما از آنجایی که قطعات آن ها به هم جوش داده می شوند یا به یکدیگر پیچ می شوند، درزهای جانبی، اتصالات و خطوط جوش ممکن است به مرور زمان ضعیف شوند. مخازن پلی اتیلن با کم ترین اتصالات، سستم یکپارچه ای ایجاد می کنند بنابراین محصول نهایی بادوام‌ تر و کم تر احتمال دارد که دچار آسیب شوند.

 برای آب آشامیدنی بهتر است:

مخازن فولادی با دیواره روی گالوانیزه می شوند که اگرچه خطری برای سلامتی ندارند، اما می توانند طعم آب آشامیدنی را تحت تأثیر قرار دهند. مطالعات بر روی برخی از مخازن فولادی نیز سطح مضر سرب را نشان داده است. بسیاری از مردم در پذیرش این خطر، از مخازن پلی اتیلن بهره می برند که کم ترین تغیری در طعم و رنگ و بوی آب آشامیدنی ایجاد می کنند و با این حال برای ذخیره آب آشامیدنی 100٪ ایمن و غیر سمی، استاندارد هستند.

دوام و طول عمر مخازن پلی اتیلن:

واضح است که افراد یا صنایع برای مخازنی با کیفیت سرمایه گذاری می کنند و انتظار طول عمر بالا از آن ها دارند. مخازن پلی اتیلن انتظارت بسیاری از صنایع را در زمینه های مختلف برآورده کرده است و طول عمر آن میان 50 تا 100 سال است. اما این طول عمر و افزایش طول عمر با توجه به شرایط و دستورالعمل های خاصی تعین می شود. قبل از خرید مخازن مهم است که برای چه چیزی آن را می خواهید و اگر برای مصارف انسانی باشد، مخازن پلاستیکی از جمله مخازن پلی اتیلن پیشنهاد می شود. سه عامل مهمی که در دوام و ماندگاری مخازن پلی اتیلن تاثیر می گذارد شامل: موادی که از آن ساخته شده است، جایی که قرار می گیرد و برای چه چیزی از آن استفاده می کنید.

مواد:

مخازن معمولا از پلی اتیلن یا فلز ساخته می شوند. مخازن پلی اتیلن معمولاً قیمت کمتری نسبت به نمونه فلزی خود دارند و نیاز به نگهداری کمتری دارند. مخازن پلی اتیلن زیست تخریب پذیر نیستند و معمولاً از پلیمرهای تثبیت شده با اشعه ماوراء بنفش ساخته می شوند تا از ترک خوردن یا زوال اشعه ماوراء بنفش جلوگیری کنند. این واقعیت که زیست تخریب پذیر نیست به این معنی است که نباید در طول زمان خراب شود، در پایان عمر مخازن پلی اتیلن قابل بازیافت هستند. اگر مخازن پلی اتیلن با مواد اولیه درجه یک و با کیفیت ساخته شده باشند می توانند بیشتر از 50 سال طول عمر و ماندگاری داشته باشند. مخازن فلزی آب معمولا از فولاد ساخته می شوند و محکم و بادوام هستند. طول عمر مخزن فولادی 30 سال است.

محل نصب:

مکانی که مخزن شما در آن قرار دارد عامل دیگری در تعین مدت زمان دوام آن است. همانطور که می دانید مواد فلزی بیشتر در معرض زنگ زدگی قرار دارند و بنابراین نصب آن در محلی مناسب با شرایط بهینه توصیه می شود. اما مخازن پلی اتیلن با توجه به این موضوع که برای همه شرایط چه از نظر آب و هوایی و موقعیت نصب مناسب است، لازم به مقرارت سختیگرانه برای نصب نمی باشد، البته مراحل نصب آن اگر به صورت صحیح انجام نشود در طول عمر آن موثر است.

کاربرد مخزن:

شما از مخازن پلی اتیلن برای اهداف مختلف استفاده می کنید. به عنوان مثال اگر از آن ها جهت ذخیره سازی آب آشامیدنی استفاده می کنید، ذخیره آب تمیز و خالص می تواند با طول عمر آن رابطه مستقیمی داشته باشد.

اما شما می توانید با رعایت یک سری از اصول و قوانین طول عمر مخازن خود را افزایش دهید، چه این مخازن از جنس پلی اتیلن یا فلزی و... باشند. مهم ترین عامل در افزایش طول عمر مخازن پلی اتیلن، مراقبت و نگهداری خوب آن است که نکته کلیدی به منظور افزایش طول عمر مخازن می باشد. مراقبت و نگهداری از مخازن پلی اتیلن به این معنی است که آن را تمیز نگه داشته، از آن در برابر آب و هوای شدید محافظت نمایید. بررسی های ماهانه یا سالانه موجب می شود تا اگر آسیبی در آن وجود دارد، فورا مشاهده شود و برای ترمیم و تعمیر آن اقدام نمایید تا به جای اینکه مشکلات بزرگتر و جدی تر با هزینه های بیشتر پیش خواهد آمد.

کارخانه تولید مخازن پلی اتیلن پایپ ایران:

کارخانه مخازن پلی اتیلن پایپ ایران، با پشتوانه چندین سال تجربه مدیران آن در زمینه تولید مخازن پلی اتیلن با بهره گیری از جدید ترین فن آوری های روز دنیا، با کیفیت ترین مخازن پلی اتیلن را تولید و ارائه می نماید و با بهره گیری از دانش روز و مساعدت مشتریان گرامی درصدد پیشرفت و نو آوری روزافزون می باشیم. نخستین شعار شرکت مشتری مداری بوده و اهداف و برنامه های خود را بر آن بنا نهاده ایم.کارشناسان فروش مخازن پلی اتیلن پایپ ایران همیشه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند. آن ها تجربه گسترده ای در زمینه تولید مخازن پلی اتیلن برای طیف گسترده ای از بخش ها دارند. برای راهنمایی یا اطلاعات بیشتر در خصوص تولید مخازن پلی اتیلن و استعلام قیمت مخازن پلی اتیلن با کارشناسان و متخصصان پایپ ایران از طریق شماره تماس های 09128405915 و 02166483199 در ارتباط باشید.هدف ما در آینده افزایش صادرات و گسترش استفاده از مواد پلیمری با ساختن برند پایپ ایران به یک برند معتبر در بازار داخلی و بین المللی و افزایش سهم بازار آن است.

  

لوله پلی اتیلن فشار قوی-کارخانه لوله پلی اتیلن

 

لوله پلی اتیلن:

لوله پلی اتیلن یک نوع لوله پلاستیکی انعطاف پذیر است که برای انتقال سیالات و گاز استفاده می  گردد و اغلب برای جایگزینی خطوط لوله قدیمی بتن یا فولاد استفاده می شود. لوله پلی اتیلن ساخته شده از HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) ، نفوذ ناپذیری بالا و پیوند مولکولی قوی آن را برای خطوط لوله فشار قوی مناسب می کند. لوله پلی اتیلن در سراسر جهان برای کاربردهایی قبیل شبکه آب، گاز، شبکه فاضلاب، خطوط انتقال دوغاب، آبیاری روستایی، خطوط تامین سیستم آتش نشانی، مجرای برق و ارتباطات، و طوفان و لوله های زهکشی و...مورد استفاده قرار می گیرد.نصب و راه اندازی لوله های پلی اتیلن مقرون به صرفه است و در هزینه های نگهداری طولانی مدت صرفه جویی می کند.

پلی اتیلن:

به طور کلی پلاستیک ها به چند دسته کلی دسته بندی می شوند عباتند از پلی اتیلن (PE)، پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی استر (PET)، پلی استایرن (PS) و که تمام این ها دارای مزایا و فواید خاص می باشند که در کاربردهایی همچون مصارف خانگی ، صنعتی، کشاورزی و استفاده می شوند. مثلا دسته ای از پلاستیک ها مناسب صنایع غذایی و بسته بندی محصولات غذایی هستند و دسته دیگر صرفا مصارف صنعتی دارند.

تاریخچه پلی اتیلن:

در مارس 1933 بود که برای اولین بار دونفر از شیمی دان ارگانیک در مورد پلی اتیلن همکاری کردند. این دو در حال آزمایش انواع مواد شیمیایی بودند که با آزمایش یک ماده مومی سفید، به ساخت و کشف پلی اتیلن ادامه دادند.این ماده سفید زمانی تولید شد که شیمیدان ها در حال ارزیابی نحوه واکنش بنزالددهید و اتیلن به یکدیگر بودند. ظرفی که این جفت برای آزمایش مورد استفاده قرار گرفت، منجر به نشتی شد و موجب شد تمام فشار داخل آن خارج شود. این ماده سفید منجر به چیزی شد که بسیار شبیه پلاستیک بود. در اواخر دهه 1930 ، این ماده ثبت شده بود و مورد استفاده عملی قرار گرفت.در دهه 1950 بود که پلی اتیلن به لطف شیمیدان آلمانی کارل زیگلر به چیزی تبدیل شد که امروزه به عنوان پلی اتیلن با چگالی بالا شناخته می شود که بیشتر مخفف HDPE آن شناخته می شود و استفاد از ان در مصارف مختلف از جمله لوله رونق یافت و امروزه درحال گسترش می باشد.

مزایا لوله پلی اتیلن:

یکی از عوامل هایی که سبب شده تا استفاده از لوله پلی اتیلن رواج پیدا یابد مزایای است که لوله پلی اتیلن شامل می شود که عبارتند از:

مواد قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست

برای عملکرد تقریباً بدون نشت قابل ذوب حرارت است

ایمنی آب آشامیدنی و قابلیت اطمینان طولانی مدت

مقاومت در برابر خوردگی، سیل، رسوبات

سبک، حمل و نقل آسان

ارزش ضایعات پایین، اجتناب از سرقت محل کار

دوام و سختی برای زنده ماندن از تاسیسات مشاغل

هیچ شعله ای برای اتصال استفاده نمی شود، با گزینه های مناسب و اتصال متنوع

انعطاف پذیری در سرعت نصب

مقاومت در برابر یخ زدگی

کاربرد لوله پلی اتیلن:

کاربرد لوله پلی اتیلن در کشاورزی:

از لوله پلی اتیلن در آبیاری زمین های کشاورزی و باغ ها به سه روش آبیاری غرقابی، بارانی و تحت فشار مورد استفاده قرار می گیرد.با بهره گیری از ابیاری بارانی و تحت فشار می توان سطح زیر کشت و محصولات درجه یک را افزایش داد که لوله پلی اتیلنبرای آبیاری تحت فشار و بارانی، لوله پلی اتیلن به صورت گسترده استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن در انتقال فاضلاب:

لوله پلی اتیلن برای انتقال فاضلاب شهری و روستایی بسیار کارامد و مناسب می باشد که در ابعاد و قطرهای مختلف جهت انتقال فاضلاب شهرها، روستاها، جمع آوری آب های سطحی، زهکشی و استفاده می گردد.

لوله پلی اتیلن در انتقال گاز:

لوله پلی اتیلن به دلیل مزایا و خواصی که دارد پروژه های انتقال گاز نیز استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن به عنوان محافظ کابل:

در بسیاری از موارد برای انتقال برق فشار ضعیف نیازی به استفاده از دکل های برق نیست و می توان کابل های برق را بر روی زمین و یا در داخل زمین قرار داد و برای محافظت از آن ها از استفاده لوله پلی اتیلن گزینه فوق العاده ای می باشد و کابل های برق را در برابر جانوران،اب و اسیب های فیزیکی و رعد و برق و...محافظت می کند. از کاربردهای دیگر لوله پلی اتیلن می توان به لوله کشی آب ساختمان ها، پروژه های بزرگ آبرسانی از یک شهر به شهر دیگر، کاور محافظ برای لوله های فولادی، تزریق سیمان به پی ساختمان، لوله های شوفاژ و ...اشاره کرد.

انواع لوله پلی اتیلن:

از انواع لوله پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لوله پلی اتیلن تک جداره:

 این لوله ها که از انواع لوله پلی اتیلن است، در فشارهای 2 تا 40 بار در قالب لوله هایی با قطرهای مختلف طراحی می گردد. امروزه با توجه به سرعت بالای رشد این لوله ها، استفاده از این نوع لوله ها در شبکه های انتقال و توزیع آب کاربرد بیشتری دارد.

لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت:

این نوع لوله ها را با نام لوله های کاروگیت نیز شناخته می شوند، درحقیقت ای نوع لوله پلی اتیلن که ظاهری حلقه حلقه دارند و دارای یک سطح صاف است. از این نوع لوله ها برای جابجایی سیالات با ماهیت های فاضلاب اسیدی و بازی و همچنین پساب های مربوط به صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله پلی اتیلن اسپیرال:

لوله های پلی اتیلن اسپیرال را می توان از انواع لوله پلی اتیلن محسوب کرد که تقریبا به لوله های کاروگیت شباهت دارند ولی از نظر سایز بندی که عموما در بازه 800 تا 3000 میلی متر تولید می شوند تفاوت دارند.

مشخصات لوله پلی اتیلن:

مشخصات لوله پلی اتیلن شامل رنگ مشکی و خط های زرد و ابی در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می گردد  هرکدام از این رنگ ها نشان دهنده کاربرد متفاوتی می باشد. این لوله از جنس پلیمر مصنوعی می باشد که با توجه به ساختار متفاوتی که دارد، ویژگی ها و مزایای مجزایی نسبت به دیگر لوله ها دارد.این لوله از ماده ای به همین نام تولید می شود. این ماده را از واکنش پلیمریزاسیون واحدهای اتیلن به وجود می آورند که این پلی اتیلن ها خود از خانواده پلی اولفین ها می باشند و ماده تشکیل دهنده پلاستیک، لوله ها و اتصالات گازرسانی و آبرسانی می باشند. لوله پلی اتیلن را می توان از لوله های جدید و مدرن معرفی نمود که جایگزین خوبی برای لوله های بتنی، فلزی و چدنی است.

اتصالات لوله پلی اتیلن:

اتصالات سیفون پلی اتیلن

اتصالات سه راهی تبدیل پلی اتیلن

اتصالات موفه پلی اتیلن

اتصالات پلیمری

اتصالات پیچی

 اتصالات جوشی

 اتصالات کوپلینگی

تصالات تزریقی

 اتصالات الکتروفیوژن

قیمت انواع لوله پلی اتیلن:

در قیمت گذاری لوله های پلی اتیلن پارامترهای مختلفی وجود دارد. از جمله این پارامترها در قیمت گذاری لوله های پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قیمت جنس مواد اولیه

متعلقات احتمالی برای لوله ها

ضخامت لوله ها

جنس مواد اولیه

سایز های مختلف این لوله ها

مدل های مختلف لوله پلی اتیلن

بازه فشار قابل تحمل انواع لوله پلی اتیلن

خرید مستقیم از کارخانه یا واسطه

واحد و متراژ لوله های پلی اتیلن

نوسانات قیمت های ارز

تولید کننده لوله پلی اتیلن:

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن پایپ ایران، با پشتوانه چندین سال تجربه مدیران آن در زمینه تولید انواع لوله پلی اتیلن با بهره گیری از جدید ترین فن آوری های روز دنیا، با کیفیت ترین لوله پلی اتیلن را تولید و ارائه می نماید و با بهره گیری از دانش روز و مساعدت مشتریان گرامی درصدد پیشرفت و نوآوری روزافزون می باشیم.کارشناسان فروش لوله پلی اتیلن پایپ ایران همیشه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند. آن ها تجربه گسترده ای در زمینه تولید لوله پلی اتیلن برای طیف گسترده ای از بخش ها دارند. برای راهنمایی یا اطلاعات بیشتر در خصوص تولید لوله پلی اتیلن و استعلام قیمت لوله پلی اتیلن به سایت پایپ ایران مراجعه نمایید. برای راهنمایی و پشتیبانی با تیم متخصص پایپ ایران در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه https://cutt.ly/wmYr36D

 

مراجعه کنید.

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد